۸ تغییر در شیوه زندگی برای ایجاد ثروتمند شدن در سال ۲۰۱۹

۸ تغییر در شیوه زندگی برای ایجاد ثروتمند شدن در سال ۲۰۱۹

دو درآمد یا بیشتر ایجاد کنید
ثروتمندترین افراد روی درآمد تمرکز می کنند ، و معمولاً از یک منبع درآمد رضایت ندارند.

همانطور که توماس سی کورلی نویسنده در مطالعه چند ساله خود در مورد میلیونرهای خودساخته دریافت ، ثروتمندان “به یک منبع درآمد منفرد متکی نیستند” ، او در “تغییر عادات خود را تغییر دهید ، زندگی خود را تغییر دهید”. در حقیقت ، “۶۵ درصد حداقل سه درآمد درآمدی را که ایجاد کرده بودند قبل از درآمد دادن به مبلغ اول میلیون دلار” ، گفت: کرلی می گوید ، مانند اجاره املاک و مستغلات ، یک شلوغ جانبی یا یک کار نیمه وقت.

با افراد موفق روابط برقرار کنید
اجتماع شما اهمیت دارد سیبولد می گوید: حتی می تواند ارزش خالص شما را تحت تأثیر قرار دهد: “در اکثر موارد ، ارزش خالص شما سطح نزدیکترین دوستان خود را منعکس می کند. … ما مانند افرادی می شویم که با آنها در ارتباط هستیم و به همین دلیل برندگان به برندگان جذب می شوند. ”

کورلی موافق است: “او می نویسد:” ثروتمند ، افراد موفق در مورد کسانی که با آنها ارتباط دارند ، بسیار خاص هستند. ” هدف آنها توسعه روابط با سایر افراد با موفقیت است. ” اگر نمی دانید افراد زیادی با انگیزه در شبکه شما ایجاد شده اند ، کورلی پیشنهاد می کند به یک گروه حرفه ای بپیوندید.

۱:۱۱
عادت این میلیونرها را برای ثروتمند کردن قبول کنید
پس انداز کنید تا سرمایه گذاری کنید
گرانت کارتون ، میلیونر خودساخته ، می گوید: “سرمایه گذاری پول بدین ترتیب ثروتمند خواهد شد.” “تنها دلیل پس انداز پول این است که یک روز سرمایه گذاری کنید.”

در حقیقت ، چقدر صرفه جویی و سرمایه گذاری می کنید ، بیشتر از اندازه وجه چک شما مهم است. Ramit Sethi ، کارشناس امور مالی شخصی در “من به شما یاد می دهم که ثروتمند شوید” می نویسد که “به طور متوسط ​​، میلیونرها سالانه ۲۰ درصد از درآمد خانوار خود را سرمایه گذاری می کنند. ثروت آنها با مبلغی که هر سال می کنند ، اندازه گیری نمی شود بلکه با نحوه ذخیره و سرمایه گذاری در طول زمان انجام می شود. ”

امور مالی خود را خودکار کنید
هنگامی که متعهد شدید پول خود را سرمایه گذاری کنید ، ساده ترین راه برای چسبیدن به آن با گذشت زمان ، خودکار سازی فرایند است – به این معنی که شما از چک و یا حساب کاربری خود که هر ماه قبل از مشاهده آن پول دریافت می کنید ، پول دریافت می کنید. .

به سادگی با قرار دادن منابع مالی خود به صورت خودکار می توانید مبلغ ۷۰۰ دلار اضافی در ماه یا ۸،۴۰۰ دلار در سال برای بقیه عمر خود آزاد کنید.

۱:۴۷
در اینجا چقدر پول شما باید پس انداز کنید
به انجام کارهای ناراحت کننده عادت کنید
اگر می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید یا در زندگی پیشرفت کنید ، باید مایل باشید از منطقه راحتی خود خارج شوید.

این شامل مذاکره در مورد حقوق شما است. این یکی از ساده ترین راه ها برای افزایش پتانسیل درآمدی شما است ، زیرا افرادی که درخواست بیشتر می کنند ، از این طریق دریافت می کنند. با این حال اکثر مردم حتی سعی نمی کنند.

مطمئناً ، مذاکره می تواند یک تجارت دشوار باشد ، اما پرداخت نکردن آنچه شما ارزش دارید می تواند به معنای تفاوت بین یک زندگی متوسط ​​و یک پولدار باشد. بعلاوه ، همانطور که گرانت ساباتیر ​​، میلیونر خودساخته می گوید ، “شماره یك چیزی كه آینده پتانسیل شما را به دست می آورد و سریع ترین شما را به یك میلیون دلار می رساند ، این است كه امروز چقدر به شما پرداخت می شود.”

روزانه ۲۰ دقیقه به توسعه مهارت جدید اختصاص دهید
افراد ثروتمند یک ویژگی مهم دارند: آنها به پیشرفت خود اختصاص داده اند.

خواندن کتاب در مورد یک موضوع ناآشنا ، شرکت در کلاس یا پیوستن به یک گروه شبکه محلی ، راه های خوبی برای پیشرفت یک مهارت جدید است. یکی از مربیان سابق حرفه ای گوگل می گوید ، در حقیقت ، یادگیری یک مهارت جدید می تواند به شما در رسیدن به شغل کمک کند.

کورلی می نویسد: “وقتی کارهایی انجام می دهید که خارج از منطقه راحتی شما و خارج از آن دایره باشد ، باعث ناراحتی می شود.” “اما هر بار که فعالیت جدیدی را ایجاد می کنید که باعث ناراحتی می شود ، دایره خود را گسترش می دهید. شما به عنوان یک فرد رشد می کنید. ”

۰:۵۹
این درس برتر از کتاب کسب و کار مورد علاقه بیل گیتس و وارن بافت است
نشان ندهید – نشان دهید
Cardone می نویسد: “من تا زمانی که مشاغل و سرمایه گذاری های من تولید چندین جریان مطمئن درآمد نداشته باشند ، من اولین ساعت مچی یا اتومبیل لوکس خود را خریداری نکردم.” وی گفت: “وقتی میلیونر شده بودم هنوز تویوتا کمری رانندگی می کردم. به خاطر اخلاق کاری خود شناخته شده باشید ، نه ریزه کاری هایی که خریداری می کنید. ”

به نظر می رسد وارن بافت با یک فلسفه مشابه زندگی می کند. از این گذشته ، سرمایه گذار افسانه ای در مک دونالد می خورد و هرگز بیش از ۳٫۱۷ دلار در ساندویچ صبحانه خرج نمی کند.

بزرگ فکر کنید
اگر انتظارات خود را فوق العاده بالا تنظیم کردید و برای هر چالشی آماده هستید ، در مسیر صحیح قرار دارید. پس از همه ، “هیچ کس هرگز به این ثروت اعتصاب نخواهد کرد و رویاهای خود را بدون انتظارات بزرگ زندگی می کنند.”

فراموش نکنید: ۸ عادت پول ساده که به شما کمک می کنند در سال ۲۰۱۹ درآمد بیشتری کسب کنید

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *