۵ ابزار برای کمک به تکنوازها هر روز کارهای بیشتری انجام می دهند

 

اکثر تکنوازها بدون از دست دادن تمرکز به دنبال راه هایی برای بهسازی و رشد مشاغل خود هستند. با برخورداری از COVID-19 در صنعت روی تخته ، solopreneurs هر روز سنگ زنی می کنند تا لبه خود را دوباره به دست بیاورند یا به سرعت در حال چرخش باشند. اساساً به عنوان مغازه های یک نفره ، پایه و اساس رشد فقط به جای گروهی که می تواند با آنها همکاری کند ، به سولپورن بستگی دارد.

در طول یک دهه گذشته ، موفقیت برای تکنوازها با کمک ابزارهایی که به آنها امکان می دهد تا به سرعت عمل کرده و بهره وری را افزایش دهند ، دست یافتنی است. در اینجا به جای وابستگی به دیگران در یک تیم یا شبکه ای از کارگران مستقل ، در اینجا پنج ابزار وجود دارد که تکنوازها به طور روزمره از آنها مفید خواهند بود:

۱٫ PDF Expert: PDF ها را به راحتی ویرایش کنید.
در اکثر موارد ، PDF ها اسناد ایده آل برای ارسال و دریافت هستند بدون اینکه نگرانی در مورد مشکلات مربوط به قالب بندی وجود داشته باشد. اما روند برگشت و برگشت ویرایش اسناد (به احتمال زیاد در مایکروسافت ورد) و سپس ذخیره آن به صورت PDF ، فقط برای تحقق وجود یک تایپ ، یکی از بسیاری از نقاط درد است که solopreneurs با آن روبرو است.

PDF Expert به شما امکان می دهد PDF ها ، همه چیز را از طریق رفع متن ، پیوندها و تصاویر به راحتی و به سرعت ویرایش کنید. امروز فقط با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار ، برنامه مک ، PDF Expert ، برنده جوایز را دریافت کنید.

۲٫ اتوماسیون بازاریابی mPonics: برنامه های بازاریابی را با سهولت انجام دهید.
دریافت یک کمپین بازاریابی به صورت زنده و بهینه سازی برای شغل خود شامل چندین نقطه لمسی است. اغلب اوقات ، این برنامه به صورت دستی برنامه ریزی شده یا در یک سیستم مدیریت برنامه ریزی پیچیده بارگذاری می شود.

mPonics پاسخی است که solopreneurs هنگام جستجو برای ساده کردن تلاشهای بازاریابی به دنبال آن هستند. این ابزار برای جذب مشتریان جدید ، تعامل درایو و اندازه گیری عملکرد ، یک راه حل همه کاره در اختیار کاربران قرار می دهد. اتوماسیون بازاریابی mPonics را فقط با ۹٫۹۹ دلار دریافت کنید.

۳٫ مدیر رمز عبور NordPass: با خیال راحت همه ورودهای خود را ذخیره کنید.
به عنوان یک سولپراور ، شما احتمالاً در حال ثبت نام در سرویس های چپ و راست برای رشد و پیشرفت کار خود هستید. و به احتمال زیاد شما گزینه “گذرواژه فراموش شده” را امتحان کرده اید که دوباره به سیستم وارد شوید یا کلمات عبور یکسانی را برای همه آنها داشته باشید (که به روشهای استاندارد امنیتی اینترنت پایبند نیست).

NordPass یک راه حل همه در یک برای حفاظت از اطلاعات ورود به سیستم و ایجاد رمزهای عبور ایمن است. یکی دیگر از مزایای اضافه شده این است که NordPass در چندین دستگاه همگام سازی می شود ، بنابراین می توانید از طریق تلفن هوشمند و لپ تاپ خود به همه چیز دسترسی داشته باشید. یک سال اشتراک مدیر رمز عبور NordPass را با فقط ۲۹٫۹۹ دلار دریافت کنید.

۴٫ ImageX Ultra: جایگزین سبک فتوشاپ.
برای ایجاد ویرایش های کوچک در تصاویر ، نیازی به نیاز به تکنوازها برای پرداخت ماهانه Adobe CC یا استخدام شخصی در Fiverr نیست. هنگامی که صحبت از ایجاد دارایی برای بازاریابی و / یا مطبوعات می شود ، تصاویر جذاب معمولاً قالب بندی می شوند.

ImageX Ultra با استفاده از بیش از ۵۰۰ قالب گرافیکی حرفه ای ، می تواند برای صفحات برند خود تصاویر ایجاد کند. رابط کاربری ساده نیازی به مهارت فنی از انتهای کاربران ندارد. دریافت ویرایشگر ImageX Ultra: ویرایشگر تصویر و گرافیک با قیمت ۲۸٫۹۹ دلار.

۵- برنامه كسب و كار كبوتر وظيفه: با ماندن سازمان يافته كار بيشتر كنيد.
ایده کارآمد بودن در حالی که چند وظیفه ای است یک افسانه است. یكی از روشهای اثبات شده برای بهره‌وری بیشتر ، روشهای مبتنی بر كار است. به جای تلاش برای به یاد آوردن آنچه باید امروز از طریق تقویم یا حافظه انجام دهید ، یک مدیر وظیفه به ایجاد یک سیستم منظم تر و اثربخش تر کمک می کند که همیشه می توانید به آن مراجعه کنید.

Task Pigeon Business Business یک ابزار سازمانی قدرتمند برای کمک به افزایش بهره وری از طریق تابلوهای وظیفه است. همه کارها را از اتصال اسناد مهم به وظایف برای ایجاد کارهای تکراری انجام دهید. فقط ۴۹ دلار از یک برنامه کاربری Task Pigeon Plan استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *