گوش دادن به مسائل پول زندگی من را تغییر داده و باعث تغییر بیش از حد شما خواهد شد

  • برگرفته از از گفتگور تصویری با مت Giovanisci  ساکن جرسی جنوبی

هنگامی که من از کار بازاریابی دلپذیر در صنعت استخر اخراج شدم و با دوست دختر زیبای من (اما از نظر عاطفی در حال تخلیه) شکستم ، بدبخت شدم. اما بعد با اندرو آشنا شدم ، و این زمانی است که زندگی من تغییر کرد.
من به عنوان مدیر بازاریابی در یک شرکت بازسازی کار کردم. نه یک نوع ماشین جالب از یک شرکت ترمیم ، بلکه یک شرکت ترمیم شده توفان شما توسط یک خانه است. بازار غیرممکن است

من به جای اینکه ایده تفریح ​​با استخرها را بفروشم ، مفهوم “خانه شما را که به زمین سوخته است می فروشد ، فروختم ، به کمک نیاز دارید؟”

بعد از هشت ماه با دوست دختر سابقم (که مغز من را تبخیر می کند) و زمان کار با دو کارمند روانگردان معتاد به مواد مخدر ، من شروع به طرح این سوال کردم که آیا من فقط یک آهنربا برای ناامیدی هستم.

بعد ، اتفاقی جادویی افتاد: من مرخص شدم.

امیدی تازه
من باید به رئیس قبلی خود اعتبار بدهم. اگر این برای او نبود ، فکر نمی کنم الان این را بنویسم. من احتمالاً هنوز هم زندگی خود را در شرایطی که نمی خواستم هدر دهم ، با رانندگی BMW که نمی خواستم ، کاملاً اسف بارتر کردم.

من توانستم بیکاری را برای یک سال جمع کنم. من به خودم فرصت دادم تا تجارت SwimUniversity.com را به سطح بعدی برسانم. من باید سریع کار کنم تا آن را به اندازه کافی بسازم تا بتوانم صورت حساب خود را پرداخت کنم وقتی بیکاری تمام شد.

من آنقدر مصمم بودم که برای خودم کار کنم که تصمیم گرفتم تا حد توان خودم را برای رسیدن به آن تسلیم کنم. من اول BMW ام را فروختم. سپس ، منزل خود را اجاره کردم. من از تمام صورتحسابهایم خلاص شدم و به همراه برادرم که به لطف من ۵۰۰ دلار اجاره بها داد ، وارد آنجا شدم.

اگر من قصد ساخت آن را داشتم ، باید زندگی ام را ساده تر می کردم.

این اولین و هنوز هم یکی از بهترین تصمیمی بود که من گرفته ام.

من هر روز کار می کردم ساخت فیلم ، طراحی اینفوگرافیک و نوشتن مقاله. در این مدت ، من بخشی از یک دوره آموزش کارآفرینی به نام Fizzle بود. در آنجا بود که من اندرو را ملاقات کردم.

 

مشارکت آغاز می شود
ما سریع دوست شدیم زیرا او سایتی داشت (این یکی) در مورد مالی شخصی صحبت می کرد ، و من به دنبال یادگیری همه چیز ممکن در مورد موضوع بودم. اگر من تمام وقت با SwimU می رفتم و درآمد تضمینی نداشتم ، یاد می گرفتم که چگونه پول خود را مدیریت کنم.

ما یک تعداد زیادی اسکایپ کردیم. ما فقط در مورد مشاغل یکدیگر صحبت کردیم ، تا اینکه روزی او از من خواست که با او همکاری کنم تا این سایت را دوباره برندسازی کنم. من موافقت کردم زیرا تجارت او به من کمک کرد تا از SwimU کسب درآمد کنم.

ما در اکتبر ۲۰۱۳ با هم تیمی شدیم و همان ماه بود که مزایای بیکاری را از دست دادم. به دلیل کمک اندرو ، من توانستم از SwimU به اندازه کافی برای تأمین بودجه چند ماه آینده زندگی خود استفاده کنم.

در همین حال ، من با استفاده از استعدادهای طراحی و بازاریابی خود ، دوباره به ایجاد برند Listen Money Matters کمک می کردم.

در ماه نوامبر ، پادکست خود را شروع کردیم پس از اینکه همسرش فکر کرد سرگرمی ما برای اسکایپ سرگرم کننده است. از آنجا که من می دانستم که چگونه پادکست کنم ، به نظر می رسید مانند یک فرد فاقد مغز است و به این سایت LISTEN Money Matters گفته می شد.

با نزدیک شدن بهار ، SwimU می توانست به اندازه کافی پول برای زنده ماندن من بدست آورد و هر ماه بهتر می شد و حتی زمان بیشتری برای من می خرید تا در هر دو پروژه ادامه دهم.

باید اعتراف کنم ، در این مدت ، من برای تحکیم موقعیت مالی خودم ، چندین پروژه مستقل را انجام دادم ، اما این کار زیاد انجام نداد.

 

شادی را افزایش داد
زندگی من در اول مه ۲۰۱۴ تغییر کرد. آن روزی بود که پادکست از یک قسمت در هفته به یک نمایش روزانه می رفت. این یک آزمایش بسیار موفق بود. ما در یک دوره کوتاه شاهد رشد شدید بودیم. همینطور که ادامه دادیم ، اتفاقات جالب افتاد. امور مالی من بهبود یافته است.

 

من توسط افرادی که گوش می دادند احاطه شده بودند. من طرفداران داشتم!

می خواهم توجه داشته باشم که از ابتدا که خواننده اصلی گروه موسیقی پاپ / راک در اوایل دهه ۲۰۰۰ بود ، دوست داشتم طرفداران داشته باشم. اما این احساس حتی مقایسه نشد. در حالی که من چند طرفدار داشتم که موسیقی من را دوست داشتند ، اما هیچ وقت طرفداران ME را نداشتم.

من می خواستم از آنها یاد بگیرم. من می خواستم هواداران ما بخشی از هر کاری باشند که انجام می دادند. ادامه کار را آسان کرد.

چگونه آن را تغییر داد
گوش دادن پول مسائل زندگی من را از یک تار و چروک و بلع ، مسکن ، مسکن و بدبختانه به یک ارزش خالص مثبت ، با سرمایه گذاری دوست داشتنی و صدای مالی شخصی تغییر داده است.

من کامل نیستم ، اما من مطمئناً بهتر از یک سال پیش هستم. و بهتر از آن چیزی است که می خواهیم تلاش کنیم.

متشکرم از همه کسانی که این مطلب را می خوانند ، به همه کسانی که نمایش ما را می شنوند ، و از همه کسانی که از آخرین روز بیکاری خودم با آنها ملاقات کرده ام. متشکرم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *