گزارش کار سمینار خیابانی (سلسله نشست ها با کارآفرینان و مدیران موفق) ۲۹ آذر ۱۳۹۶

در این برنامه با تلات قرآن کریم  آغاز گردید و در ادامه سرود جمهوری اسلامی ایران پخش گردید .

در ادامه برنامه خیر مقدم خوش آمدگویی به دانشجویان و مهمانان و کارآفرینان توسط مجری برنامه سرکارخانم ضیافر سمینار آغاز گردید.

در ادامه کلیپی از سرکارخانم سادینا آبائی پخش شد و ایشون بمدت ۴۵ دقیقه سخنرانی نمودند که موضوعات مهم سخنرانی نحوه موفقیت خودشون ، اهداف ، و برنامه ریزی هاشون از رو از پنج سال قبل تا امروز صحبت نمودند و الان شرایط فعلی خودشون رو توضییح دادن .

بعد از تشویق سرکار خانم آبایی کلیپی از جناب آقای شاهرخ ظهیری پخش شد .

جناب آقای شاهرخ ظهیری بنیانگذار صنایع غذایی در ایران و صنایع مهرام سخنرانی نمودند که از سرگذشت خود از دوران نوجوانی و جوانی صحبت نمودند و بعد از آن ایده محصولات و سس مهرام و صنایع غذایی صحبت نمودند و سرگذشت موفقیت خودشون از گذشته تا اکنون صحبت نمودند و توصیه های خیل فراوانی به دانشجویان و مهمانان جهت کارآفرین شدن نمودند.

بعد از تشویق کردن جناب ظهیری ، کلیپی از فعالیت ها و اقدامات دکتر مقیمی پخش شد .

سرکارخانم دکتر سیده فاطمه مقیمی کارآفرین برتر جهان اسلام و مدیرعامل شرکت حمل و نقل سدید بار ایراد به سخنرانی نمودند، ایشون از خانه داری تا کارآفرین شدن و همچنین حضور در جمع اتاق بازرگانی صحبت نمودند و نحوه موفقیت خودشون و پشتکارخودشون رو مطرح کردند همچنین در مورد گرفتن گواهینامه پایه یک خودشون در بین آقایان صحبت کردند که چه سختی های کشیدن و در آخر شرح وظایف خودشون در اتاق بازارگانی ایران رو تشریح نمودند. ئ پیشنهادهای به مهمانان و دانشجویان جهت کارآفرین شدن و عضویت در اتاق بازرگانی و کانون زنان ایران نمودن .

 

در پایان سخنرانی دکتر مقیمی دانشجویان ایشون رو هم تشویق نمودند و در ادامه کلیپی از کارها و آموزش های حناب اقای موسوی پخش شد

آخرین سخنران هم جناب آقای سیدسجادموسوی دبیرکانون کارآفرینی بودند که ضمن خوش آمدگویی به مهمان و کارآفرینان در مورد مدرسه موفقیت که چگونه موفق شده و به چه جایگاهی رسیده و موفقیت های جدید صحبت نمودند و سرگذشت موفقیت ها رو شرح دادندو همچنین مهمانان رو دعوت به شرکت در کانون و شرکت در کلاس های کانون دعوت نمودند.

در پایان مراسم از کارآفرینان با اهدای لوح تقدیر و تشکر گردید و بعد از آن عکس های دسته جمعه ی گرفته شد و در پایان هم مهمانان پذیرایی شدند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *