چگونه بطور واقع بینانه ثروتمند شویم

  • برگرفته از از گفتگور تصویری با مت Giovanisci  ساکن جرسی جنوبی
  • سالها نگران پول بودم ، اما اکنون وقت خود را صرف لذت بردن از آن می کنم.

تعداد بسیار کمی از مردم یک روز از خواب بیدار می شوند و فقط ثروتمند می شوند. این انتخابی است که شما می کنید و راهی است که می توانید زندگی خود را انجام دهید.

این کار به مدت طولانی و یک تن از کار سخت من طول کشید ، اما من در نهایت یاد گرفتم که چگونه به سرعت واقع بینانه ثروتمند شوم. من مطمئناً ثروتمند نیستم ، اما طرز فکر پول من به طرز چشمگیری تغییر کرده است.

بیشتر ما سریع ثروتمند نمی شویم. این یک سفر است بنابراین ، چگونه من آن را انجام دادم؟ چگونه می توانم به شما یاد بدهم که چگونه سریع ثروتمند شوید؟

 

  • در اینجا چگونه سریع ثروتمند شدم (واقع بینانه):
    فقط در صورتی که شما یک حرفه ای شلوغ باشید که فقط فرصت خواندن لیست را دارد ، مواردی که برای ثروتمند شدن باید بدانید عبارتند از:

متوجه شوید که با پول مکیده اید و باور کنید ثروت برای شما امکان پذیر است.

اکنون سرمایه گذاری خود را شروع کنید ، آینده آینده شما از شما تشکر خواهد کرد.

خود را با پول آموزش دهید و یاد بگیرید که از راه درست ثروت را بسازید.

درآمد بیشتری کسب کنید و زندگی کنید که می تواند موفقیت را برای شما رقم بزند.

به ویدیوهای در سایت ما گوش دهید و هوش مالی داخلی خود را آزاد کنید.

 

سرمایه گذاری
ارزان بودن مهم است ، اما تنها یک طرف سکه است. کاهش عادت کاپوچینو فانتزی برای صرفه جویی در چند دلار نیست و قصد فشار سوزن برای شما را ندارد. در حالی که محدودیتی برای صرفه جویی در مقدار زیادی وجود دارد ، اما هیچ محدودیتی برای میزان درآمد ما وجود ندارد.

سرمایه گذاری در بازار
آسانترین و کارآمدترین راه برای رشد پولی که قبلاً پس انداز کرده اید از طریق سرمایه گذاری در بورس سهام است. بهترین بخش این است که کار زیادی انجام نمی دهید. می توان آن را به صورت خودکار قرار داد.

نه ، سرمایه گذاری در بورس سهام شما را یک شبه ثروتمند نمی کند. این یک روش آهسته ، پایدار و مداوم برای ثروت است. با متوسط سود سالانه ۷٪ ، سرمایه گذاری اولیه شما ۱۰ سال دو برابر خواهد شد.

شما نمی توانید این کار را انجام دهید و آن را در یک حساب پس انداز نگه دارید. در حقیقت ، در ۱۰ سال پس انداز شما به دلیل تورم بی ارزش خواهد بود.

 

 

برای شروع سرمایه گذاری به پول زیادی احتیاج ندارید ، و هر کمی حساب می شود. اگر تازه کار سرمایه گذاری هستید و برای شروع کار نیاز به کمک دارید ، ما اینجا هستیم تا دستتان را بگیرید.

ما بهبود را برای سرمایه گذاران مبتدی دوست داریم زیرا حداقل وجود ندارد ، هزینه ها کم است و برای شروع کار نیازی به دانستن سرمایه گذاری ندارید.

 

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
املاک و مستغلات می تواند شما را ثروتمند کند ، اما برای شروع کار در اینجا کمی پول بیشتری نیاز دارید. اگر این موضوع را می خوانید ، احتمالاً هنوز برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات آماده نیستید اما ممکن است بخواهید آن را در لیست اهداف خود قرار دهید. سرمایه گذاری در املاک اجاره کلید می تواند بازده فوق العاده ای داشته باشد.

سایت Roofstock عالی است ، من یک سال قبل از شروع کار ، یک حساب کاربری رایگان ایجاد کردم و از آنها یک تن سؤال پرسیدم و آنها بیش از خوشحال بودند که به تمام سوالات من پاسخ دهند.

اگر علاقه مند هستید ، ما یک سری منابع و قسمت های پادکست را دارید که می توانید آنها را بررسی کنید. ما همه چیز را از جریان نقدی گرفته تا مزایای مالیات پوشش می دهیم.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هستید اما به دنبال چیزی کمی بیشتر از آن هستید ، سرمایه گذاری را در جایی که می توانید در پروژه های املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید سرمایه گذاری کنید.

دور شوید: پتانسیل درآمد نامحدود دارید. تنها چیزی که شما را از کسب درآمد بیشتر متوقف می کند شما هستید.

کمتر چیز = پول بیشتر
فقط یک سال پیش ، من همیشه نگران پول بودم. من هیچ وقت به اندازه کافی زندگی نکردم تا زندگی مورد نظرم را زندگی کنم ، اما توانستم قبض های خود را بپردازم. من متعلق به یک کاندو بود که مبلغی نزدیک به ۲،۰۰۰ دلار در ماه داشت ، بی ام و که بیش از ۴۰۰ دلار در ماه هزینه می کرد و یک دسته از وسایل داخل هر دو. من به حداقل ۳۰۰۰ دلار در ماه نیاز داشتم تا بتوانم در جریان مسائل خود باشم.

بعد ، کارم را از دست دادم. باید زندگی خود را پایین بیاورم ، یا قصد نداشتم آنرا بسازم. من BMW را فروختم و یک هوندا سیویک را با نصف قیمت خریداری کردم. من خانه خود را اجاره کردم و به همراه برادر کوچکترم به خانه رفتم – هزینه زندگی ماهانه ام را به طرز چشمگیری کاهش داد.

من لیستی از آنچه برای من مهم بود و آنچه نبود ، تهیه کردم. من برای تهیه پول نقد اضافی ، هر نوع غیر ضروری را که می توانستم فروختم.

چرا به این همه چیز احتیاج دارید؟
اگر بخواهم موجودی از زندگی خودم تهیه کنم و چیزهایی را که هر روز از آنها استفاده می کنم تعیین کنم ، این یک تختخواب ، صندلی ، ماشین ، رایانه ، یک ماهیتابه و یک مطبوعات فرانسوی خواهد بود. این چیزهایی است که من بدون آن نمی توانم زندگی کنم. بقیه مواردی که بندرت از آنها استفاده می کنم.

 

ما در دنیای مصرف کننده زندگی می کنیم. به همین دلیل ما حتی در مورد نحوه ثروت سریع فکر می کنیم. با این حال ، ما لازم نیست که با آن مطابقت داشته باشیم. اگر از آن استفاده نکنید ، جمع آوری مواد فقط اتلاف است. احتمالاً خانه ای پر از چیزهای بی فایده دارید. خلاص شدن از شر

وقتی این حماسه را درباره مسائل داشتم ، همه چیز تغییر کرد. راهی که من در مورد پول فکر کردم تغییر چشمگیری داشت.

آیا به این نیاز دارم؟
اگر هر روز چیزهایی می خرید ، باید قدمی به عقب بردارید و در مورد آن فکر کنید. من می خواهم یک لیست ۳۰ روزه در تلفن خود از چیزهایی که دوست دارم بخرم ایجاد کنم.

اگر چیزی را در فروشگاه یا آنلاین ببینم ، به جای کلیک کردن روی خرید ، فقط آن را در لیست خود قرار می دهم. این امر فشار را کاهش می دهد. ۹۵٪ از زمان ، من به پایان می رسد که نمی خواهم آن را در ۳۰ روز. من همیشه از خودم می پرسم- آیا به این نیاز دارم؟ آیا زندگی من بسیار بهتر خواهد شد؟

بیشتر اوقات ، اینطور نیست بیشتر اوقات حتی نمی توانم به خاطر بیاورم که چرا به هر حال این چیزی را که می خواستم در لیست قرار دادم ، به خاطر نمی آورم. در صورت نیاز به خرید چیزهایی که دارید بهترین قیمت را با بهترین کیفیت دریافت کنید.

دور شوید: چیزها هزینه دارند. نگهداری وسایل خانه شما هزینه دارد. استفاده از مطالب هزینه دارد. چیزهای کمتری ، پول بیشتری

 

خود را آموزش دهید
آموزش مالی بهترین سرمایه گذاری شماست. من این وضوح را برای حل تعلیم و تفسیر سال جدید خود قرار دادم – زیرا تقریباً ۲۰ سال را با آن وحشتناک سپری کردم.

من دو کتاب را خوانده ام: دلار ساده و من به شما می آموزم که ثروتمند شوید. از آنجا شروع کنید ما همچنین یک پادکست عالی ایجاد کردیم که در آن نوشیدن آبجو و پول صحبت می کنیم تا بتوانیم کمی راحت تر این کار را انجام دهیم

تنها چیزی که یاد گرفتم بدهی شیطان است. هر دو کتاب در ذهن من حفر شده است که من باید بدهی داشته باشم.

بدهی شیطان است
اکنون که من یک کارشناسی ساده و کارآمد با هزینه های بسیار پایین زندگی و هیچ چیز برای خرید نیستم ، مقداری پول نقد در دسترس داشتم. تصمیم گرفتم بدهی کارت اعتباری خود را بپردازم. نداشتن بدهی ، آزادی و ایده ای است که می توانم از پس آن برآیم.

بدهی در حالی که می خواهید به استقلال مالی برسید مانند رانندگی با پای خود روی ترمز است. اگر چه در صورت استفاده صحیح از بدهی می تواند ارزشمند و حتی سودآور باشد ، بسیاری از مردم پول خود را خرج می کنند.

بدهی بد مانند بدهی کارت اعتباری ، چندین برابر سریعتر از بهترین سرمایه گذاری های تاکنون می تواند سرعت بگذارد و می تواند به سرعت از توانایی شما در درآمد و پرداخت آن پیشی بگیرد.

خبر خوب این است که ، لازم نیست خود را به صورت بدهی دفن کنید. با این حال ، حداقل پرداخت برای کاهش آن نیست. تلاش برای فرار از بدهی با حداقل پرداخت مانند تلاش برای نان تست نان با چراغ قوه است.

من برای تعیین روش صحیح برای پرداخت بدهی خود تحقیقات بیشتری انجام دادم و روش پشته را پیدا کردم. من به جزئیات نمی پردازم ، اما می توانید در اینجا درباره آن بخوانید.

شما تمام بدهی های خود را مجدداً تأمین می کنید و سپس گرانترین بدهی را در اولویت قرار می دهید.

همچنین می تواند به شما در مذاکره بدهی خود برای شما کمک کند.

وام دانشجویی 
من شخصاً وام دانشجویی ندارم ، اما افراد زیادی مانند برادرم را می شناسم که هر ماه مبلغ آن را می پردازند. از حالا تا به امروز که به نظر می رسد به ابد ، چند صد دلار هر ماه از پنجره بیرون می رود.

علاقه به آن وامها شما را خراب می کند. سریعترین راه برای کاهش مانده وام دانشجویی و پرداخت سود کمتر ، بازپرداخت است.

شرکت هایی مانند Earnest می توانند آن نرخ را به طرز چشمگیری کاهش دهند و یک وام خود را برای شما پس انداز کنند.

دور شوید: بدون استرس ، بدون بدهی ، اوه ، این آزادی است! احساس بهتر و طولانی تر از رابطه جنسی. اگر به کمی راهنمایی نیاز دارید ، ما در اینجا یک کتاب رایگان داریم تا در زمینه کاهش بدهی خود به شما کمک کنیم.

درآمد بیشتری کسب کنید
در خودتان سرمایه گذاری کنید
هر سرمایه گذاری با پول شروع نمی شود. ایجاد برخی تغییرات ساده در سبک زندگی شما می تواند زندگی و کار شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد که به نوبه خود می تواند درآمد بیشتری کسب کند.

آیا ballers دوست شما هستند؟ آیا آنها تمام وقت صرف یک تن پول برای صرف شام های گران قیمت ، وسایل و وسایل دیگر مورد نیاز خود نمی کنند؟ اگر دوستانتان مسئولیت مالی ندارند ، مسئولیت پذیری برای شما سخت تر خواهد بود.

شما می خواهید خود را با افرادی که اهداف مشابه شما و افرادی که می توانید از آنها بیاموزید احاطه کنید. شما به دوستان مالی احتیاج دارید. احتمالاً زمان آن است که شما برهنه مالی شدید.

 

شاید شما یک کار عالی داشته باشید ، اما ۳٪ افزایش شما در هر سال به ثروتمند شدن نمی رسد. شما باید کمی سوزن بزنید ، با من در اینجا کار کنید.

بهترین راه برای حفظ درآمد خود جابجایی مشاغل هر چند سال یکبار است. افرادی که غالباً مشاغل را تغییر می دهند ، ۵۰٪ بیشتر از عمر خود را در مقایسه با افرادی که بیشتر در شغل هستند باقی می ماند.

اگر احساس نمی کنید مهارت لازم برای یافتن موقعیت بهتر را دارید ، مهارت های خود را ارتقا دهید. کلاس بگیرید یا چند کتاب بخوانید. این می تواند به شما کمک کند تا در شرکت فعلی خود درآمد بیشتری کسب کنید و یا به شما در یافتن یک مکان بهتر یک شرکت جدید کمک می کند.

برای ساختن مشاغل شخصی خود سرمایه گذاری کنید
چه کسی پول کمی (یا پول زیادی) نمی خواهد؟ روشهای بسیار خوبی برای رشد درآمد شما در خارج از شغل روزانه وجود دارد. از فروش خرده فروشی هایی که نیازی به آن ندارید ، تا ایجاد یک تجارت جانبی ، همیشه ایده عالی برای بدست آوردن پول اضافی است. این می تواند به شما در پرداخت سریعتر بدهی کمک کند ، سرمایه گذاری های خود را سریعتر رشد کرده یا حتی به یک حماسه تمام وقت تبدیل کنید.

کسب برخی از پول اضافی از طرف طرف می تواند سرگرم کننده باشد ، این باعث افزایش سطح امنیت و اعتماد به نفس شما می شود. همچنین یک مال مشوق مالیاتی برای صاحبان مشاغل کوچک نیز وجود دارد.

آیا می خواهید درآمدی غیرفعال داشته باشید و شلوغی سمت خود را شروع کنید؟ بیشتر افراد موفق با شروع مشاغل شخصی خود ثروتمند شده اند. بیاموزید که چگونه سایر کارآفرینان موفق و میلیونرها درآمد خود را بدست آورده اند. الهام بگیرید و به کار خود برسید.

من یک طراح وب ماهر هستم ، و می دانستم که با طراحی چند وب سایت می توانم درآمد کسب کنم. من از طریق ایمیل و سرگرمی به مشاغل محلی شروع کردم تا به سر کار بروم. با درآمد اضافی ، در مدت چند ماه بدهی خود را پرداخت کردم. من برای شروع یک تن بدهی ندارم ، اما من بیش از ۱۵ سال با آن نشسته ام.

اکنون فهمیدم که پول اضافی دارم زیرا به دنبال پرداخت قبض کارت اعتباری من نیستم – این بالاتر از این واقعیت است که هزینه های زندگی من بسیار پایین تر از آن بود. خودم را با درآمد اضافی زیادی یافتم.

ارزش خالص خود را دنبال کنید
نگاهی دقیق به منابع مالی شما می تواند ترسناک باشد ، به خصوص اگر منفی باشید. اما اگر می خواهید ثروتمند شوید ، نمی توانید برای همیشه از آن جلوگیری کنید و بهترین زمان برای مقابله با ترس شما اکنون است. به جای اینکه فقط حدس بزنید می دانید که در کجای مالی ایستاده اید ، احساس آرامش خواهید کرد. سپس می توانید اهداف را تعیین کرده و آنها را پیگیری کنید.

 

ارزش خالص احتمالاً مهمترین شماره مالی است که می توانید پیگیری کنید. این یک روش ساده برای دیدن زندگی مالی شما با چند محاسبه اساسی است. هر ماه درآمد وارد می شود و هزینه ها برای پرداخت قبض و اجاره بها می رود. اگر پس از پرداخت تمام هزینه های خود ، اگر هنوز مقداری پول باقیمانده است – عالی است. اکنون شما پول برای سرمایه گذاری و رشد دارید.

سرمایه شخصی ابزاری عالی برای بودجه و ردیابی ارزش خالص شماست و ثبت نام رایگان است.

زندگی در زیر وسیله شما ساده ترین راه برای پس انداز کردن است. اگر ماه بعد از ماه در منفی هستید ، وقت آن است که بودجه خود را بررسی کنید و ببینید که در کجا می توانید کاهش دهید و چگونه می توانید پول بیشتری برای تأمین اهداف خود داشته باشید.

 

ردیابی ارزش خالص شما پیشرفت شما را در مقیاس کوچک ، ماه به ماه و در مقیاس بزرگتر ، سال به سال نشان می دهد.

 

چگونه سریع ثروتمند می شوید؟
یک تحول در کل زندگی یک شبه اتفاق نمی افتد ، اما کم کم با هر انتخاب آرام آرام شکل می گیرد. عمل کلید موفقیت خواهد بود. شما همچنین باید در مورد امور مالی شخصی بیاموزید. اگر می خواهید به آزادی مالی برسید ، این دانش بسیار مهم است.

ثروت ساختن چیزی نیست که شما فقط یک روز در آن گیر بیفتید. این چیزی است که شما در هر روز کار می کنید ، برای همیشه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *