رویداد یک روزه استارت آپی و کارآفرینی در کشور

اولین سمینار استارت آپی و کارآفرینی نبضانه در تاریخ یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷

 

باشگاه نبض زندگی در راستای ارتقاء دانش مردم در ضمینه کسب و کار و کار آفرینی اقدام به برگزاری همایش ، سمینار و کارگاه های مرتبط نموده و در روز یک شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، اولین رویداد نبضانه استارت آپی و کارآفرینی در ایران خود را برگزار نمودند .

سخنرانی  با خوش آمدگویی دکترسیدسجادموسوی به مهمان ها و شرکت کننده ها آغاز گردید .

 

سخنرانی با جوانترین سخنران برنامه ، آقای سید علی آموزگار مؤسس آکادمی تین ، آغاز شد . ایشان طراح دوره های آموزشی و مهارتی در رده سنی کودک و نوجوان هستند ، که در حال حاضر کار آکادمی تین آموزش برنامه نویسی و بازی سازی در رده سنی کودک و نوجوان به سبکی متفاوت می باشد .

 

سخنران دوم ، جناب آقای مهندس مجید مجیدی بودند ، ایشان نویسنده و مدرس هستند . در مورد مذاکره ، ارتباط و فروش مطالب ارزشمندی را در اختیار مخاطبان قرار دادند .

 

سخنران سوم ، مهندس قاسمی ، مدیر استارت آپ ایران جزوه بودند . استارت آپ ایشان کار را برای دسترسی به جزوات و مطالب علمی دانشگاهی و غیر دانشگاهی آسان نموده است و با نصب اپلیکشین ایران جزوه می توانید به جزوات و مطالب آموزشی بسیاری از اساتید بزرگ دسترسی داشته باشید .

 

سخنران چهارم ، دکتر یاشار نراقی ، مدیر شتاب دهنده شتابمند بودند که تجربیات و دانش با ارزش خود را در اختیار حضار قرار دادند .

 

سخنران پنجم ، جناب آقای مهدی نورزی ، مدیر پرتال دانشگاهی بودند . ایشان بازار کاری ایران را مورد تحلیل و بررسی قرار دادند .

سنخران ششم ،  دکتر مهدی صفایی ، مدیر برند کانسپت و کارآفرین برتر سال های ۹۲ تا ۹۶ بودند . ایشان با سخنرانیی جذاب و پرانرژی تجربیات خود را به مخاطبین انتقال دادند و نیز بازار کار ایران را مورد بررسی قرار دادند .

 

سخنران هفتم ، جناب آقای وحید رجبلو ، مدیر استارت آپ توانیتو بودند . استارت آپی خاص افرادی که از نظر جسمی دادای محدودیت هستند و این شرایط برای این دسته از افراد فراهم می کند تا بتوانند نیاز خود را به آسانی تامین کنند . سخنرانی تاثیر گذار ایشان تا جایی پیش رفت که مردم دوبار به احترامشان ایستاده دست زدند .

 

سخنران هشتم ، خانم شقایق خلیلی و آقای مجددی، مدیران استارت آپ آزمایش آنلاین بودند . استارت آپی که این امکان را ایجاد می کند تا آزمایشگاه را به منزل خود بیاورید . به جای آنکه به آزمایشگاه بروید با استفاده از اپلیکیشن آزمایش آنلاین ، آزمایش مورد نظر خود را انتخاب می کنید و پس از آن تمام فرآیند در منزل شما انجام خواهد گرفت .

 

سخنران نهم و پایانی جناب مهندس رضا تقی زاده ، مدیر استارت آپ دادسان بودند . این استارت آپ این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از طریق اپلیکیشن وکیل مناسب خود را بدون از دست دادن زمان پیدا کنید .

و در پایان هم تقدیر و تشکری شد از معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۶ که میزبان این همایش بود و از سخنرانان عزیز که تا پایان برنامه در کنار موسسه نبض زندگی بودند .

 

 

 پخش از شبکه تلویزیون  ایران کالا

 

 

اولین رویداد نبضانه استارت آپی و کارآفرینی در شبکه تلویزیونی ایران کالا 

 

معرفی رویداد:

نبضانه استارت آپ ها، با حضور مدیران استارت آپ، مدیران بازاریابی دیجیتال کسب و کارهای موفق و با هدف به اشتراک گذاشتن تجربه و دانش برگزار می کند در این کنفرانس های یک روزه ، مدیران در ارائه های ۳۰ دقیقه ای ، با یک مثال واقعی از تجربیات خودشون رو به شرکت کنندگان به اشتراک خواهند گذشت .

 

محور های اصلی این رویداد عبارتند از :

حال و آینده استارت آپ ها

شبکه های اجتماعی استارت آپ ها

ابزار های بازاریابی و تبلیغات

نحوه موفقیت استارت آپ ها

پیشنهادات به سایر استارت آپ ها

 

سخنرانان رویداد:

 

جناب مهدی صفایی کارآفرین برتر و مدیر هلدینگ کانسبت تشریفات

دکترسیدسجادموسوی بنیانگذار باشگاه نبض زندگی

جناب آقای وحید رجبلو استارت آپ توانیتو

شبکه سازی :

با توجه به تخصصی بودن رویداد و حضور شرکت کننده های متخصص و علاقه مند به این حوزه و همچنین با توجه به برنامه ی رویداد ، در زمان های پذیرایی نهار و میان وعده ها ، فرصت شبکه سازی برای شما فراهم میشود.

 

 

مخاطبان رویداد :

به بزرگترین استارت آپ های ایران بپیوندید

کارشناسان دیجیتال مارکتینگ

کارشناسان تولید محتوا

مدیران کسب و کارها

دانشجویان تمام رشته ها

علاقه مندان استارتاپی

مدیران شرکت ها و صنایع

اساتید و مدرسان

و کسانی که دنبال راه های کسب درآمد هستند

 

با حضور بزرگان استارت آپ و کارآفرینان ، شتاب دهنده ها میتوانید بصورت خصوصی سوالات خودتون رو ازشون بپرسید و تمام ابهامات خودتون رو برطرف نمایید.

لینک پوشش خبری  رویداد نبضانه استارت آپی و کارآفرینی در سایت باشگاه نبض زندگی.

http://www.nabzezendegi.org/?p=191

لینک پوشش خبری رویداد نبضانه استارت آپی و کارآفرینی در شبکه خبری صبح تهران.

https://t.me/sobhetehran/7403

لینک پوشش خبری رویداد نبضانه  استارت آپی و کارآفرینی در شهرداری منطقه ۶ و سرای وصال شیرازی

https://t.me/vesalshirazy

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *